Klanų Kariai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klanų Kariai

Oficialus Klanų Karių fanų forumas! Apsilankykite oficialiame Discord puslapyje: https://discord.gg/k4t6xkF
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 KK taryba *laikina tema*

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Klanų Katė
Rangas: Kačiukas
Sveikatos Taškai (HP):
KK taryba *laikina tema* Left_bar_bleue100/100KK taryba *laikina tema* Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas:

KK taryba *laikina tema* Empty
RašytiTemos pavadinimas: KK taryba *laikina tema*   KK taryba *laikina tema* EmptyKv. 05 19, 2011 10:22 pm

Taigi, kadangi išėjo Hell Yes! atsirado 1 laisva vieta taryboj. Norintys rašykit. Laikas - 3 dienos. Jeigu nesusirinks pakanakamai kandidatų pratęsim.
Atgal į viršų Go down
Mi~mė
Ginklanešys
Mi~mė


Female Pranešimų skaičius : 3115
Amžius : 27
Miestas : Jonava
Užsiregistravimo data : 2010-11-14
Grobio Taškai : 49964
Mėgstamiausias klanas :
  • Šešėlio Klanas
  • Upės Klanas
  • Žvaigždės Klanas
  • Vienišiai


Klanų Katė
Rangas: Karys/karė
Sveikatos Taškai (HP):
KK taryba *laikina tema* Left_bar_bleue89/100KK taryba *laikina tema* Empty_bar_bleue  (89/100)
Klanų katės vardas: Pilnatis [Apšviestojo Dukra]

KK taryba *laikina tema* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KK taryba *laikina tema*   KK taryba *laikina tema* EmptyPen. 05 20, 2011 9:29 am

1.Nick'as : Mi~mė
2.Kodėl nori į KK tarybą? Nes man norisi padaryti kažką KK labui ir manau, kad dalyvavimas KK tarybos veikloje - būtų puiki pradžia.
3.Ar jautiesi nusipelnęs/usi šios vietos? Kodėl? (nevertinkite savęs pasipūtėliškai, bet kartu ir per daug kritiškai, nes tik tiesi nuomonė padės įstoti) Taip, nes esu tikrai aktyvi, bemaž puikiai ar jau labai gerai pažįstų forumą, nors nesu čia net metų. Be to, mano manymu esu tikrai gan atsakinga, ir kaip jau sakiau, norisi kažką padaryti forumo labui.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klanų Katė
Rangas: Kačiukas
Sveikatos Taškai (HP):
KK taryba *laikina tema* Left_bar_bleue100/100KK taryba *laikina tema* Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas:

KK taryba *laikina tema* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KK taryba *laikina tema*   KK taryba *laikina tema* EmptyŠt. 05 21, 2011 12:28 pm

1 Diena
2 Kad kiekvienam nariui, prisiregistravusiam Klanų Karių forume, noriu, kad forumas atstotų antrus namus ir kad jis įspaustų kiekvieno širdyje, sieloje ir atmintyje dalelę.
3 Gal tai ir atrodys nieko neverta, bet išties turiu daug idėjų, pakankamai esu aktyvi, turiu nemažai idėjų, puikiai pažinau šį forumą per beveik du metus ir žinau, kas dedasi užkuliusiuose. Galiausiai ir pati noriu prisidėti prie šio didingo forumo istorijos.
Atgal į viršų Go down
gėlių vazonėlis
Žvaigždės Klano narys
gėlių vazonėlis


Female Pranešimų skaičius : 5632
Amžius : 12
Užsiregistravimo data : 2010-05-03
Grobio Taškai : 91496
Mėgstamiausias klanas :
  • Perkūno Klanas
  • Vėjo Klanas
  • Žvaigždės Klanas
  • Vienišiai
  • Naminės katės


Klanų Katė
Rangas: Ginklanešys/ginklanešė
Sveikatos Taškai (HP):
KK taryba *laikina tema* Left_bar_bleue100/100KK taryba *laikina tema* Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas: Liepsnojanti Žaluma [kitaip žinoma, kaip Liepsnojanti ar Žaluma]

KK taryba *laikina tema* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KK taryba *laikina tema*   KK taryba *laikina tema* EmptyŠt. 05 21, 2011 12:48 pm

1 Nick'as : Šaila.
2 Kodėl nori į KK tarybą? Na, į forumą grįžau visai neseniai. Bet tai ką pamačiau grįžusi, atvirai mane nustebino ir privertė susimąstyti. Kaikurių dalykų aš visiškai nesuprantu. Katės nutolusios nuo Tikrojo kačių gyvenimo, jos per daug žmogiškos. Ir manau, kad šią problemą reikėtų spręsti, nes aš tikrai nesijaučiu čia lyg tikrame Kačių forume. Ir manau, kad yra kitų žmonių kurie tikrai irgi šitaip jaučiasi. Todėl, noriu forumą grąžinti į buvusias vėžes. O stojimas į KK tarybą būtų - pradžia.
3 Ar jautiesi nusipelnęs/usi šios vietos? Kodėl? (nevertinkite savęs pasipūtėliškai, bet kartu ir per daug kritiškai, nes tik tiesi nuomonė padės įstoti) Šios vietos yra nusipelnę tik protingai mąstantys žmonės, o tokių forume tikrai yra. Todėl manau, kad turiu teisę bent ten bandyti įstoti. O dėl aktyvumo, ar kitų dalykų manau, kad nebus problemų. Bet viską čia jau spręs forumas ir valdžia.
Atgal į viršų Go down
Hawk*
Vadas
Hawk*


Female Pranešimų skaičius : 4736
Miestas : Vilniukas
Užsiregistravimo data : 2010-06-05
Grobio Taškai : 60444
Mėgstamiausias klanas :
  • Perkūno Klanas
  • Šešėlio Klanas
  • Vėjo Klanas
  • Upės Klanas
  • Žvaigždės Klanas
  • Vienišiai
  • Naminės katės


Klanų Katė
Rangas: Valkata
Sveikatos Taškai (HP):
KK taryba *laikina tema* Left_bar_bleue198/200KK taryba *laikina tema* Empty_bar_bleue  (198/200)
Klanų katės vardas: Šėtoniška Gyvatė (Gyvatė, Velnio nuotaka, Varnanagė)

KK taryba *laikina tema* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KK taryba *laikina tema*   KK taryba *laikina tema* EmptyŠt. 05 21, 2011 2:38 pm

1.Nick'as : Hawk*
2.Kodėl nori į KK tarybą?Nes noriu padėti bent kuom nors forumui
3.Ar jautiesi nusipelnęs/usi šios vietos? Kodėl? (nevertinkite savęs pasipūtėliškai, bet kartu ir per daug kritiškai, nes tik tiesi nuomonė padės įstoti) Jaučiuosi nusipelniusi nes jau beveik metus esu šiame forume, nesikišu į konfliktus ir viską stebiu "iš šalies".Nors nebuvau kurį laiką aktyvi bet mano aktyvumas tikrai suaktyvės.Manau kad galėsiu padėti forumui.
Atgal į viršų Go down
Wup.
Vienišius
Wup.


Female Pranešimų skaičius : 2008
Amžius : 26
Miestas : Rokiškis
Užsiregistravimo data : 2010-07-03
Grobio Taškai : 86568
Mėgstamiausias klanas :
  • Žvaigždės Klanas


Klanų Katė
Rangas: Vyresnysis karys/karė
Sveikatos Taškai (HP):
KK taryba *laikina tema* Left_bar_bleue100/100KK taryba *laikina tema* Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas: Katžolė

KK taryba *laikina tema* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KK taryba *laikina tema*   KK taryba *laikina tema* EmptyPen. 07 08, 2011 11:54 pm

Vis dar galima siųst anketą ? :} Jei taip štai ir ji ^^ :

1.Nick'as : Wup.
2.Kodėl nori į KK tarybą? : Noriu kuo nors būti naudinga šiam forumui. Padėti KK tarybos bendruomenei greičiau įvykdyti pradėtus darbus, taip pat padėti forumo lankytojams su klausimais.
3.Ar jautiesi nusipelnęs/usi šios vietos? Kodėl? (nevertinkite savęs pasipūtėliškai, bet kartu ir per daug kritiškai, nes tik tiesi nuomonė padės įstoti) : Šios vietos ar esu nusipelniusi gali pasakyti kiti. Bet savu sprendimu galiu sakyti, kad taip. Kodėl ? Todėl, kad šį forumą žinau jau senokai, jo esančią bendruomenę. Aišku ne taip senai kaip visi, bet žinau nors jau tiek kiek turiu žinoti apie šio forumo veiklą.
Atgal į viršų Go down
THE KILLER
Ginklanešys
THE KILLER


Female Pranešimų skaičius : 3631
Amžius : 23
Miestas : Panevėžys
Užsiregistravimo data : 2011-05-24
Grobio Taškai : 48374
Mėgstamiausias klanas :
  • Vėjo Klanas


Klanų Katė
Rangas: Kačiukas
Sveikatos Taškai (HP):
KK taryba *laikina tema* Left_bar_bleue100/100KK taryba *laikina tema* Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas:

KK taryba *laikina tema* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KK taryba *laikina tema*   KK taryba *laikina tema* EmptySk. 07 10, 2011 2:27 pm

1. THE KILLER
2. Todėl, kad man patinka šis forumas ir aš noriu prisidėti jame, ką nors padaryti, kas būtų naudinga, o ir forume būtų smagiau Wink
3. Na aš galiu pasakyti tik tiek, kad turiu patirties kituose forumuose. Esu ir moderatorė ir adminė ir pan. Bet čia daugiau apie mane gali pasakyti kiti, nes tikrai nemėgstu savęs vertinti, nes pati darau nemažai klaidelių.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klanų Katė
Rangas: Kačiukas
Sveikatos Taškai (HP):
KK taryba *laikina tema* Left_bar_bleue100/100KK taryba *laikina tema* Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas:

KK taryba *laikina tema* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KK taryba *laikina tema*   KK taryba *laikina tema* EmptyKv. 07 14, 2011 12:46 am

Kas nepapuolė:
Mi~mė - ne nes nebeaktyvi.
Diena - ne nes nebeaktyvi.
THE KILLER - viskas būtų kaip ir gerai, bet truputį per mažai laiko esi išbuvus kk.

Wup. Hawk* ir Šaila, dėl jūsų pagalvosim ir išrinksim.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klanų Katė
Rangas: Kačiukas
Sveikatos Taškai (HP):
KK taryba *laikina tema* Left_bar_bleue100/100KK taryba *laikina tema* Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas:

KK taryba *laikina tema* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KK taryba *laikina tema*   KK taryba *laikina tema* EmptyŠt. 07 23, 2011 10:17 am

Uždaroma, nes dėl neaktyvumo taryba ištrinta
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





KK taryba *laikina tema* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: KK taryba *laikina tema*   KK taryba *laikina tema* Empty

Atgal į viršų Go down
 
KK taryba *laikina tema*
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» *laikina*

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Klanų Kariai :: KK Tarybos archyvas-
Pereiti į: