Klanų Kariai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klanų Kariai

Oficialus Klanų Karių fanų forumas! Apsilankykite oficialiame Discord puslapyje: https://discord.gg/k4t6xkF
 
rodiklisPortalasLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.

Go down 
+2
love cats
Baltasis Ūsas
6 posters
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Klanų Katė
Rangas: Kačiukas
Sveikatos Taškai (HP):
Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Left_bar_bleue100/100Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas:

Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.   Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. EmptyPir. 12 19, 2011 7:44 pm

Tai va. Dėkui Keisei, kad mane paragino parašyt šį postą.
Aš esu Regina, kaip ir supratote turbūt. Tikrai nesitikiu, kad mane gražiai sutiksite, priešingai, manau, kad pyksite ir šauksite "vėl hackerė forume, vykit ją iš čia" ir panašiai. Ką norėjau pasakyt... Norėjau visų atsiprašyti. Atsiprašyti Dorotėjos, lc, Čiūbako ir daug kitų, ką išvadinau gan negražiais ir nelabai smagiais žodžiais. Atsiprašau. Ir gailiuosi, ką padariau, nes nesuvokiau, kokios bus pasekmės. Ir taip, frosčius, rytis ir panašiai yra gaidys, asilas ir visoks kitoks. Žinau, kad dabar po mano šio posto visi rėks "baninkit ją" "šalinkit ją" ir panašiai. Bet prašau, suteikit šansą ir... atleiskit? Nes supratau, ką padariau, ir supratau, kad tai klaida.
Atgal į viršų Go down
Baltasis Ūsas
Žvaigždės Klano narys
Baltasis Ūsas


Female Pranešimų skaičius : 11040
Užsiregistravimo data : 2009-06-02
Grobio Taškai : 150957

Klanų Katė
Rangas: Vienišius/vienišė
Sveikatos Taškai (HP):
Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Left_bar_bleue100/100Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas: Baltasis

Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.   Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. EmptyPir. 12 19, 2011 7:47 pm

Atsiprašymas priimtas. Bet tik tiek. Gal. Kol kas.
Atgal į viršų Go down
http://www.drakonuraiteliai.darkbb.com
Svečias
Svečias
Anonymous



Klanų Katė
Rangas: Kačiukas
Sveikatos Taškai (HP):
Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Left_bar_bleue100/100Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas:

Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.   Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. EmptyPir. 12 19, 2011 7:47 pm

dėl to ryčio aš pritariu.
Atgal į viršų Go down
love cats
Žvaigždės Klano narys
love cats


Female Pranešimų skaičius : 12575
Amžius : 26
Užsiregistravimo data : 2009-05-21
Grobio Taškai : 86454
Mėgstamiausias klanas :
  • Žvaigždės Klanas
  • Vienišiai
  • Naminės katės


Klanų Katė
Rangas: Vaistytoja(s)
Sveikatos Taškai (HP):
Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Left_bar_bleue100/100Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas: Fazanas

Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.   Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. EmptyPir. 12 19, 2011 7:51 pm

Mhm... >.> Geez..,. kur tavo suknistas protas buvo tada?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klanų Katė
Rangas: Kačiukas
Sveikatos Taškai (HP):
Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Left_bar_bleue100/100Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas:

Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.   Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. EmptyPir. 12 19, 2011 7:51 pm

Kažkur pasislėpęs po rudeniniais lapais. >.<
Atgal į viršų Go down
love cats
Žvaigždės Klano narys
love cats


Female Pranešimų skaičius : 12575
Amžius : 26
Užsiregistravimo data : 2009-05-21
Grobio Taškai : 86454
Mėgstamiausias klanas :
  • Žvaigždės Klanas
  • Vienišiai
  • Naminės katės


Klanų Katė
Rangas: Vaistytoja(s)
Sveikatos Taškai (HP):
Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Left_bar_bleue100/100Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas: Fazanas

Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.   Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. EmptyPir. 12 19, 2011 7:52 pm

Ir kas tau į galvą įkišo tokia buka įdėją?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klanų Katė
Rangas: Kačiukas
Sveikatos Taškai (HP):
Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Left_bar_bleue100/100Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas:

Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.   Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. EmptyPir. 12 19, 2011 7:52 pm

Ponasasilasperpagalvępadarytasvaikasvardu Rytis.
Atgal į viršų Go down
love cats
Žvaigždės Klano narys
love cats


Female Pranešimų skaičius : 12575
Amžius : 26
Užsiregistravimo data : 2009-05-21
Grobio Taškai : 86454
Mėgstamiausias klanas :
  • Žvaigždės Klanas
  • Vienišiai
  • Naminės katės


Klanų Katė
Rangas: Vaistytoja(s)
Sveikatos Taškai (HP):
Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Left_bar_bleue100/100Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas: Fazanas

Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.   Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. EmptyPir. 12 19, 2011 7:53 pm

Net nežinojau kad jūs geriausi draugai buvot.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klanų Katė
Rangas: Kačiukas
Sveikatos Taškai (HP):
Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Left_bar_bleue100/100Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas:

Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.   Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. EmptyPir. 12 19, 2011 7:54 pm

Ohh nepasakyčiau, kad geriausi. Šiaip draugai, nes kažkaip nemanau, kad galima turėti geriausių draugų per monitorių.
Atgal į viršų Go down
Baltasis Ūsas
Žvaigždės Klano narys
Baltasis Ūsas


Female Pranešimų skaičius : 11040
Užsiregistravimo data : 2009-06-02
Grobio Taškai : 150957

Klanų Katė
Rangas: Vienišius/vienišė
Sveikatos Taškai (HP):
Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Left_bar_bleue100/100Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas: Baltasis

Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.   Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. EmptyPir. 12 19, 2011 7:55 pm

Jau krypstant į lankas
Atgal į viršų Go down
http://www.drakonuraiteliai.darkbb.com
love cats
Žvaigždės Klano narys
love cats


Female Pranešimų skaičius : 12575
Amžius : 26
Užsiregistravimo data : 2009-05-21
Grobio Taškai : 86454
Mėgstamiausias klanas :
  • Žvaigždės Klanas
  • Vienišiai
  • Naminės katės


Klanų Katė
Rangas: Vaistytoja(s)
Sveikatos Taškai (HP):
Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Left_bar_bleue100/100Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas: Fazanas

Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.   Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. EmptyPir. 12 19, 2011 7:56 pm

Visdėlto gali Rytis tau būt monitoriaus geriauses draugas trolololololo.

Tarkim atleidžiu už tavo padaryta grybą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klanų Katė
Rangas: Kačiukas
Sveikatos Taškai (HP):
Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Left_bar_bleue100/100Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas:

Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.   Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. EmptyAntr. 12 20, 2011 3:19 pm

vienas mano žodis - WOW
Atgal į viršų Go down
Flame.
Adminas
Flame.


Female Pranešimų skaičius : 9563
Amžius : 25
Užsiregistravimo data : 2010-10-25
Grobio Taškai : 105243
Mėgstamiausias klanas :
  • Vėjo Klanas
  • Žvaigždės Klanas


Klanų Katė
Rangas: Kačiukas
Sveikatos Taškai (HP):
Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Left_bar_bleue90/100Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty_bar_bleue  (90/100)
Klanų katės vardas: Pakalnutė

Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.   Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. EmptyAntr. 12 20, 2011 4:24 pm

Frosčius tave paskatino? Omg, nebūčiau niekaip pagalvojus kad jis galėtų taip padaryt...
Atgal į viršų Go down
http://wild-dogs.forumlt.com
Sudužusi Žvaigždė
Mokinys
Sudužusi Žvaigždė


Female Pranešimų skaičius : 213
Amžius : 27
Miestas : Kaunas
Užsiregistravimo data : 2011-09-19
Grobio Taškai : 557396
Mėgstamiausias klanas :
  • Šešėlio Klanas
  • Upės Klanas
  • Žvaigždės Klanas
  • Vienišiai


Klanų Katė
Rangas: Vadas/vadė
Sveikatos Taškai (HP):
Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Left_bar_bleue300/300Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty_bar_bleue  (300/300)
Klanų katės vardas: Sudužusi Žvaigždė

Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.   Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. EmptyAntr. 12 20, 2011 6:27 pm

Eik jau eik utele (cia ne keiksmazodis, nemaisom) Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. 727216 prisidirbi ir aini po to keliais asarele braukdama. Dar bandai verst kalte kazkokiems mazvaikiams :DD bent neveltum cia kitu durneliu. Fail, regina, fail.
P.s neatleidziu
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Sudužusi Žvaigždė, Tr. 12 21, 2011 3:28 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Klanų Katė
Rangas: Kačiukas
Sveikatos Taškai (HP):
Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Left_bar_bleue100/100Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas:

Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.   Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. EmptyAntr. 12 20, 2011 10:08 pm

Sorry, but I don't give a single fuck for u. Pirmas dalykas, tai aš prisiimu kaltę, antras dalykas neveliu nieko. Ir va, kažkokia alkoholikė iš stoties žino mano vardą. Fun.
Atgal į viršų Go down
Čiubakas.
Vadas
Čiubakas.


Male Pranešimų skaičius : 4444
Amžius : 27
Miestas : Narnija.
Užsiregistravimo data : 2009-07-05
Grobio Taškai : 308391
Mėgstamiausias klanas :
  • Vienišiai


Klanų Katė
Rangas: Valkata
Sveikatos Taškai (HP):
Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Left_bar_bleue100/100Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas: Šešėlių Šokis.

Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.   Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. EmptyTr. 12 21, 2011 3:57 pm

Regina, tu ir vėl pradedi.
Na gerai, Adrija karšto būdo, bet tai nereiškia, kad ir tau būtina elgtis kaip katinui žuvų turguje.
Kas dėl manęs... Tai man visiškai peklan.
Negaliu nei priimti, nei atsisakyti to atsiprašymo. Tarkim, aš priimu viską nuo nulio. Ir jeigu pasirodys, kad šis pranešimas ne tik raginimais grystas, tai aš pasistengsiu visą šitą būtą apokalipsę pamiršti, na, o jeigu, tu vėl pradėsi skinti grybus minų lauke, tai daugtaškis šio sakinio gale pasako viską...
Taigi mano reakcija į šią temą: Neutralu.
Atgal į viršų Go down
Katažvaigždė
Adminas
Katažvaigždė


Female Pranešimų skaičius : 7594
Amžius : 27
Miestas : Dvikojų buveinė
Užsiregistravimo data : 2008-12-27
Grobio Taškai : 160463
Mėgstamiausias klanas :
  • Naminės katės


Klanų Katė
Rangas: Naminis katinas/Naminė katė
Sveikatos Taškai (HP):
Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Left_bar_bleue100/100Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty_bar_bleue  (100/100)
Klanų katės vardas: Blizgutė

Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.   Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. EmptyŠt. 12 31, 2011 10:11 pm

Aš panašiai kai ir Čiubakas. esu neutrali. Šiaip pažvelgus atgal prisimenu, kad buvome netgi neblogos draugės, bet kadangi taip atsitiko su mano forumu kol kas negaliu imti ir pasakyti atleidžiu. Bet tikrai negalvok, kad laikau didelį pyktį, neesu nolaiferė todėl tas foras manęs "nepakirto", o ir šiaip kai pagalvoju gal ir paslaugą man padarei juk ir taip jis merdėjo...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.   Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Dėl visko atsiprašau... ir gailiuosi.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Klanų Kariai :: KK Tarybos archyvas-
Pereiti į: